Kr8tig is een snel groeiende organisatie, hieronder de medewerkers die nu bij kr8tig werkzaam zijn.

Joost van Weerde

Directeur, Casemanager & Jobcoach

joost@kr8tig.nl

06 – 16443768

Jan Vlassak

Directeur

jan@kr8tig.nl

06-53310468

Jurrien van Kervinck

Transitiecoach

jurrien@kr8tig.nl

06 – 20325714

Birgit Brouns-Geven

Transitiecoach

birgit@kr8tig.nl

06-57679590

John Boeijen

Transitiecoach & Begeleider ICT

john@kr8tig.nl

06-23413128

Chantal van Weerde

Medewerkster intake & Casemanager

chantal@kr8tig.nl

06-81082718

Ine van Gardingen

Administratief medewerkster

ine@kr8tig.nl

0495-769076

Rob Wijnands

Begeleider bakkerij

rob@kr8tig.nl

Toos Peskens

Begeleider horeca

toos@kr8tig.nl

Gregoor van der Loo

Assistent begeleider horeca

gre@kr8tig.nl

Hans Beijk

Begeleider ICT

ict@kr8tig.nl

Clement Galstaun

Begeleider autowerkplaats

clement@kr8tig.nl

Luud Geraedts

Begeleider fietswerkplaats

luud@kr8tig.nl

Frank Wevers

Begeleider Metaal

frank@kr8tig.nl

KR8TIG © Copyright 2019 - Privacy verklaring
Development: Razend - Design: Jos Winkelmolen