Kr8tig is een snel groeiende organisatie, hieronder de medewerkers die nu bij kr8tig werkzaam zijn.

 

Joost van Weerde

Directeur, Casemanager & Jobcoach

joost@kr8tig.nl

06 – 16443768

 

Jan Vlassak

Directeur

jan@kr8tig.nl

06-53310468

 

Jurrien van Kervinck

Transitiecoach

jurrien@kr8tig.nl

06 – 20325714

 

Birgit Brouns-Geven

Transitiecoach

birgit@kr8tig.nl

06-57679590

 

Chantal van Weerde

Medewerkster intake & Casemanager

chantal@kr8tig.nl

06-81082718

 

Angelique Vromen

Administratief medewerkster

admin@kr8tig.nl

0495-769076

 

Carole van der klei-Piepers

Administratief medewerkster & Budgetcoach

admin@kr8tig.nl

0495-769076

 

Rob Wijnands

Begeleider bakkerij

rob@kr8tig.nl

 

Toos Peskens

Begeleider horeca

toos@kr8tig.nl

 

 

Gregoor van der Loo

Assistent begeleider horeca

gre@kr8tig.nl

 

 

Will Lombardi

Begeleider ICT & Docent opleiding

ict@kr8tig.nl

 

 

Clement Galstaun

Begeleider autowerkplaats

clement@kr8tig.nl

 

 

Luud Geraedts

Begeleider fietswerkplaats

luud@kr8tig.nl

 

 

Gwen Geelen

Begeleider klussenteam

gwen@kr8tig.nl

 

 

 

 

KR8TIG © Copyright 2018 - Privacy verklaring
Development: Razend - Design: Jos Winkelmolen